Karta rabatowa PTTK - jak ją dostać?

Twoją odpowiedzią jest KARTA RABATOWA PTTK.

Dzięki niej możesz w wielu miejscach uzyskać upust nawet do 20% z ceny podstawowej.

Wzór KARTY RABATOWEJ PTTK przedstawiony jest poniżej

przód KARTY RABATOWEJ PTTK

tył KARTY RABATOWEJ PTTK

KARTA RABATOWA PTTK jest ważna na terenie całego kraju.

Składki dają możliwość korzystania ze zniżek dla członków PTTK oraz rabatów w większości organizowanych imprez przez Zakładowy Oddział PTTK przy AZPB "ANDROPOL" S.A. w Andrychowie.

Ponadto w sieci sklepów Firmy Mount Sp. z o.o., producenta odzieży i sprzętu marki HiMountain, przewodnicy turystyczni PTTK, piloci wycieczek należący do PTTK oraz przodownicy i instruktorzy PTTK otrzymają 15% rabatu przy zakupie odzieży i sprzętu outdoor w sklepach HiMountain. Pozostałym członkom PTTK przysługuje rabat 10%.

Zapisy i bliższe informacje można uzyskać w siedzibie Zakładowego Oddziału PTTK przy AZPB "ANDROPOL" S.A. w Andrychowie, ul. Krakowska 136 lub telefonicznie tel. 033 - 875 64 51. Zapraszamy